úvod |Universal Robots |UR príslušenstvo | pickit3D
pickit3D

pickit3D

Plug and play vision systém

Oči pre vášho robota

Pick-it je produkt typu Plug and Play, ktorý riadi vášho robota pri výbere a umiestnení širokej škály produktov do rôznych aplikácií. 3D kamera a softvér Pick-it zisťujú 3D pozíciu, orientáciu a rozmery.

Vlastnosti

Neustále požiadavky na zmenu výroby si vyžadujú flexibilé a rýchlo nasaditelné príslušenstvo.


Warning: Use of undefined constant ID - assumed 'ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/2/8/28063b25-11f1-4df9-8069-6fe304832f7f/stimba.sk/web/wp-content/themes/stimba_ver1/prislusenstvo-single.php on line 193

3D camera

Nájde prekrývajúce sa produkty rôznych veľkostí. Pracuje s reflexnými povrchmi. Pracuje pri meniacich sa a slabých svetelných podmienkach.

Jednoduchý softvér

Nie je potrebné žiadne programovanie. Konfigurácia sa vykonáva pomocou ľahko použiteľného webového rozhrania. Pracuje s priloženým vyhradeným procesorom.

Priemyselný procesor

Pick-it obsahuje výkonný priemyselný procesor. Systém videnia Pick-it 3D je vopred nainštalovaný stačí len pripojiť pomocou ethernetu k robotovi.

Videá

Inteligentná viacstupňová aplikácia s Pick-it

Skvelý príklad inteligentnej aplikácie Pick-it na nakladanie stroja.

Nakladanie CNC stroja

Robot UR odoberá kovové bloky umiestnené náhodne na stole pri CNC stroji. Kovové bloky sa môžu náhodne prekrývať a dokonca sa možu byť uložené na sebe.

Odoberanie a triedenie

Zber a triedenie rôznych produktov do priečinkov ktoré sú náhodne umiestnené na stole.

Odoberanie produktov z dopravníka v rôznych svetelných podmienkach

Robotické odoberanie z dopravného pásu nikdy nebolo také jednoduché. Kamera Pick-it dokáže lokalizovať produkty aj pri zlých svetelných podmiekách. Dokáže automaticky rozpoznať aj rôzne tvary a produkty.

Stohovanie razených plechových dielov

UR ukladá a prekladá vyrazené plechové diely Daimler s našou 3D kamerou. Zberná poloha plechových dielov môže byť náhodná a výška stohu sa môže meniť. Poloha miesta je pevná, aby simulovala zaťaženie stroja.

Jednoduché riešenie 3D manipulácie pre váš projekt inteligentnej automatizácie

Pick-it 3D kamera a softvér zisťujú presnú pozíciu každej položky. Pick-it potom vedie vášho robota, aby vybral a umiestnil širokú škálu produktov do rôznych aplikácií.

Certifikované príslušenstvo UR+

Kontaktujte nás


  Ako dotknutá osoba týmto udeľujem súhlas prevádzkovateľovi, STIMBA, s. r. o., so sídlom Súvoz 1/1662, 911 01 Trenčín, IČO: 45 347 093, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, Oddiel: Sro, Vložka č.: 22443/R, e-mail: mosny@stimba.sk, telefón: +421 907 713 202 (ďalej len „Prevádzkovateľ), so spracúvaním svojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, e-mailová adresa a telefónne číslo, na účel priameho marketingu a propagácie výrobkov a služieb Prevádzkovateľa.

  Čestne vyhlasujem, že mám viac ako 16 rokov.

  Som si vedomá/ý, že poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracúvaním je dobrovoľné. Súhlas môžem kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu Prevádzkovateľa alebo e-mailovú adresu Prevádzkovateľa. Prevádzkovateľ ma informoval v súlade s GDPR (viac TU)

  SúhlasímNesúhlasím

  Ing. Michal Mosný

  MD / Konateľ spoločnosti

  +421 907 713 202 mosny@stimba.sk

  Ing. Andrej Bielik

  prokurista, robotika

  +421 907 414 389 bielik@stimba.sk