Ekom obsluha ohraňovacieho lisu Trumpf s UR10e | skúšobná výroba

Prvý deň programovania | obsluha Trumpf s UR10e | 60 vyrobených kusov. Bude to fakt super! Prvá úspešná inštalácia tohto typu v ČR a SR.

Pripraviť hĺbkovú komunikáciu so všetkými úrovňami bezpečnosti nie je jednoduché. Technici Trumpf spomínali, že zatiaľ sa to nepodarilo u nás.

Doteraz obdobné inštalácie cobotov k ohraňovacím lisom robil len výrobca. Vidíme, že sa to dá. Treba spraviť veľké množstvo špecifických úkonov. Cesta je však už zmapovaná.

Veľká vďaka za dôveru a spoluprácu skvelému tímu EKOM spol. s r.o.

Ekom je popredný slovenský výrobca medicinálnych kompresorov. Z Piešťan ich vyvážajú ich do celého sveta.

Robotická obsluha im pomôže zvýšiť výrobné kapacity. Nie je to tiž v dnešnej dobe jednoduché nájsť šikovných ľudí na všetky stroje a všetky smeny.

Universal Robots pomôže poohýbať viaceré súčiastky. Najmä v stredných dávkach. Obsluha najskôr skontroluje prvé kusy a následne môže pracovať na druhom stroji. Robot sa už postará o výrobnú dávku.

priemysel #industry #cobot #automation #bending #trumpf #výroba #manufacturing #metal

Súvisiace videá

Sme pripravení
na akékoľvek výzvy

V Stimbe sme pomocou kolaboratívnych robotov Universal robots našli riešenia na mnohé problémy automatizácie. Naše riešenia nájdete v rôznych odvetviach priemyslu, svojím prístupom sú často netradičné a prelomové. Prinášame robotiku bližšie k ľuďom.

Ak sa chcete o kolaboratívnej robotike dozvedieť viac, ozvite sa nám. Radi vám predstavíme vaše možnosti!

kontaktujte nás