Dopravníky modsort na Sorteri a pri paletizácii cobotom

V piatok sme boli optimalizovať náš sorter pri Prahe a zastavil som sa aj v HOPI EU Logistics skontrolovať PALco. Ten stihol za 2-3 týždne preložiť 370.000kg.

Kolegovia z Hopi Martin Košč, Pavel Podroužek a Jirka Fadler stihli od poslednej návštevy sami zoptimalizovať proces repaletizácie. Hlásili mi bezchybný chod a zvýšenie výkonu linky o 20+% oproti môjmu nastaveniu a pôvodnej kalkulácii. Dôkaz, že technológiu zvládli optimalizovať interne.

Zároveň obe aplikácie používajú pokročilý viacsmerový dopravník Modsort. Každá aplikácia trošku inak. V Hopi nám pomáha v kľudnom tempe presmerovať krabice.

Na sorteri sa hýbe ale podstatne rýchlejšie a s vysokou dynamikou akcelerácie.
Na videu nakladám vzadu testovaciu zásielku.

Kolegovia od PLC a databázy/komunikácie sú pripojený online zo Slovenska… Odlaďovali sme doplnenú funkcionalitu pri triedení zásielok pre kuriérske spoločnosti.

Každá zásielka je zvážená, zmeraná veľkostne a aj malý čiarový kód je prečítaný z 5 strán krabíc a balení.

PAL.co, paletizácia, sorting a logistika, stimba aplikácie,

Súvisiace videá

Sme pripravení
na akékoľvek výzvy

V Stimbe sme pomocou kolaboratívnych robotov Universal robots našli riešenia na mnohé problémy automatizácie. Naše riešenia nájdete v rôznych odvetviach priemyslu, svojím prístupom sú často netradičné a prelomové. Prinášame robotiku bližšie k ľuďom.

Ak sa chcete o kolaboratívnej robotike dozvedieť viac, ozvite sa nám. Radi vám predstavíme vaše možnosti!

kontaktujte nás