Paletizácia s karbónovým gripprom do viac ako 2m s UR10e

Super prevedenie paletizácie od dánskeho Fipros. Odľahčený karbónový gripper, integrovaný pusher, tenké preložky, vysoké ukladanie.

Karbónový gripper  Super vec a inšpirácia pre maximalizáciu užitočného zaťaženia. Váha balení sa tak môže blížiť 12kg pri 12,5kg nosnosti UR10e.

Integrovaný pusher  vo valčekovej dráhe. Jenoduché riešenie pre spresnenie pozície bez nutnosti prestavovať bočné vedenia.

Ukladanie do veľkej výšky malým robotom. Všimnite si presnosť pohybov a nenarazenie do iných predmetov. Všetky pohyby sú pritom generované automaticky.Paletizačným programom Pally od Rocketfarm

Tenký preložkový papier. Je vždy výzva ako ho uložiť na obmedzenom priestore a bez problémov položiť. Tu s jednou prísavkou

Paletizačný cobot PALco  Používa rovnaký softvér a metódy ako na videu. A pochádza z Trenčína.

Paletizácia je často činnosť, ktorú ľudia kvôli námehe neradi robia. Cobot prichádza vhod pri zvýšení ergonómie. A ľudia môžu robiť niečo rozumnejšie.

balenie, PAL.co, paletizácia,

Súvisiace videá

Sme pripravení
na akékoľvek výzvy

V Stimbe sme pomocou kolaboratívnych robotov Universal robots našli riešenia na mnohé problémy automatizácie. Naše riešenia nájdete v rôznych odvetviach priemyslu, svojím prístupom sú často netradičné a prelomové. Prinášame robotiku bližšie k ľuďom.

Ak sa chcete o kolaboratívnej robotike dozvedieť viac, ozvite sa nám. Radi vám predstavíme vaše možnosti!

kontaktujte nás