Cobot Rudo v Eurostyle pri vstrekolisoch

Dnes som bol skontrolovať našich kolegov v Eurostyle v Bánovciach. Volajú sa Rudo a Seleena. Rudo nastúpil cez Covid. Pracuje na 3 smeny. Pri rôznych strojoch.

Zahreje pri srdci, keď za Vami príde vysmiata teamleaderka. Šťastná za to, ako perfektne jej tímu coboty pomáhajú. Všetci si na Ruda dávno zvykli.

Svoju slávu si zažil takmer hneď, keď počas karantén nemohli kolegovia do práce. Bolo potrebné vykryť smeny. A Rudo makal.

Dnes pracuje podľa potreby pri rôznych vstrekolisoch. Je totiž na kolečkách. Stačí len pripojiť energie. Všetky korekcie v priestore si už zvláda sám. Privykol si aj na svetlíky a nerobia mu problémy.

Zvláda pravidelne cez 10 rôznych produktov. Ak sa občas udeje nejaký nezhodný stav, kolegovia mu ľahko pomôžu.

Onedlho sa naučí aj online vypisovať reporty. Pribudne mu zrejme aj kontrola kvality. A ak si na to v cykle nájde čas, sľúbil aj klipovanie.

Veľká vďaka za spoluprácu „automation champions“: Milan Večera, Martin Zahumensky a Kristián Kerpner

#automation #cobot #robot #injection #plastics #automotive

2D a 3D vision, automotive, balenie, injekčné vstrekovanie, obsluha strojov, Pickit3D, stimba aplikácie,

Súvisiace videá

Sme pripravení
na akékoľvek výzvy

V Stimbe sme pomocou kolaboratívnych robotov Universal robots našli riešenia na mnohé problémy automatizácie. Naše riešenia nájdete v rôznych odvetviach priemyslu, svojím prístupom sú často netradičné a prelomové. Prinášame robotiku bližšie k ľuďom.

Ak sa chcete o kolaboratívnej robotike dozvedieť viac, ozvite sa nám. Radi vám predstavíme vaše možnosti!

kontaktujte nás