Demo brúsenia s UR10e a Nordbo mimic vo Svenska elektrod

Odkedy som prvýkrát použil Mimic, bol som na ňom závislý. Možnosti tejto platformy #nocode od spoločnosti Nordbo Robotics sú nekonečné.

Píše Karl Ericsson zo Svenska Electrod. A ja s ním plne súhlasím!

V tomto konkrétnom prípade integrovali silovú momentovú verziu Mimic s vretenom MFT od švédskej spoločnosti SCHUNK, čoho výsledkom je vysoko flexibilná brúsna zostava ako koncový nástroj ramena pre UR10e od spoločnosti Universal Robots A/S.

Namáhavé a pracné činnosti ako obrusovanie zvarov, leštenie je možné zveriť robotom už aj pri malých sériách. Učia sa rovnako ako to ukazuje Erik. Ručným navedením robota.

V Trenčíne sa špecializujeme na Universal robots, mimic systém, vretená, nástroje, plnú podporu brúsnych materiálov od 3M Daniel Žáčik.

Radi otestujeme možnosti automatizácie Vašich doteraz ručných výrobných procesov. Brúsenie, leštenie, lakovanie, odihlovanie.

#nocoderobotics #brusenie #vyroba #dokoncovanie #cobot #robotics #robots #sanding

brúsenie a leštenie, Nordbo príslušenstvo,

Súvisiace videá

Sme pripravení
na akékoľvek výzvy

V Stimbe sme pomocou kolaboratívnych robotov Universal robots našli riešenia na mnohé problémy automatizácie. Naše riešenia nájdete v rôznych odvetviach priemyslu, svojím prístupom sú často netradičné a prelomové. Prinášame robotiku bližšie k ľuďom.

Ak sa chcete o kolaboratívnej robotike dozvedieť viac, ozvite sa nám. Radi vám predstavíme vaše možnosti!

kontaktujte nás