Demo brúsenia s UR10e a Nordbo mimic vo Svenska elektrod

Odkedy som prvýkrát použil Mimic, bol som na ňom závislý. Možnosti tejto platformy #nocode od spoločnosti Nordbo Robotics sú nekonečné.

Píše Karl Ericsson zo Svenska Electrod. A ja s ním plne súhlasím!

V tomto konkrétnom prípade integrovali silovú momentovú verziu Mimic s vretenom MFT od švédskej spoločnosti SCHUNK, čoho výsledkom je vysoko flexibilná brúsna zostava ako koncový nástroj ramena pre UR10e od spoločnosti Universal Robots A/S.

Namáhavé a pracné činnosti ako obrusovanie zvarov, leštenie je možné zveriť robotom už aj pri malých sériách. Učia sa rovnako ako to ukazuje Erik. Ručným navedením robota.

V Trenčíne sa špecializujeme na Universal robots, mimic systém, vretená, nástroje, plnú podporu brúsnych materiálov od 3M Daniel Žáčik.

Radi otestujeme možnosti automatizácie Vašich doteraz ručných výrobných procesov. Brúsenie, leštenie, lakovanie, odihlovanie.

#nocoderobotics #brusenie #vyroba #dokoncovanie #cobot #robotics #robots #sanding

brúsenie a leštenie, Nordbo príslušenstvo,

Súvisiace videá

HERN nové metódy zvárania s ...

Workshop a testy vo zvarovni HERN. Všeobecný nedostatok skúsených zváračov. Zváranie cobotom je silným trendom vo svete. Používanie…

zváranie a plazma,

Automotive aplikácia kovových klipov robotom ...

Od nového roka nastúpil do práce v automotive náš klipovací cobot. Doslova sa stal hneď obľúbený medzi kolegami…

automotive, injekčné vstrekovanie, kontrola kvality, stimba aplikácie, výmena nástrojov,

Feasibility brúsenie zvarov pre Koval ...

Úspešný feasibility test brúsenia zvarov pre KOVAL SYSTEMS, a. s.. Jednoduché nastavenie aj ovládanie. Brúsenie zvarov je namáhavé…

brúsenie a leštenie, Nordbo príslušenstvo,