Brúsenie nábytkových dielov

Dokonalý povrch, dokonca aj na okrajoch – zakaždým! Pri brúsení ide o zlepšenie povrchu bez zmeny základného tvaru alebo rozmeru obrobku.

Automatizácia tejto úlohy si vyžaduje know-how zručného remeselníka a správne nástroje. Vzhľadom na rastúci nedostatok pracovnej sily vo výrobe na celom svete a veľmi potrebný dôraz na zníženie zmetkovitosti materiálu a pracovných podmienok je potrebná zmena.

Naša technológia #Mimic premieňa roboty na nástroje, ktoré sú pripravené pre použitie remeselníkmi. V tomto prípade sme na umožnenie dynamického vstupu pridali naše aplikačné riešenie #Mimic FT.

Výsledkom je rýchly, presný pohyb a zakaždým konzistentný výstup. Okrem toho môže teraz remeselník vďaka technológii #NoCode pracovať s nástrojom presne vtedy a tak, ako chce. 

brúsenie a leštenie, Nordbo príslušenstvo,

Súvisiace videá

HERN nové metódy zvárania s ...

Workshop a testy vo zvarovni HERN. Všeobecný nedostatok skúsených zváračov. Zváranie cobotom je silným trendom vo svete. Používanie…

zváranie a plazma,

Automotive aplikácia kovových klipov robotom ...

Od nového roka nastúpil do práce v automotive náš klipovací cobot. Doslova sa stal hneď obľúbený medzi kolegami…

automotive, injekčné vstrekovanie, kontrola kvality, stimba aplikácie, výmena nástrojov,

Feasibility brúsenie zvarov pre Koval ...

Úspešný feasibility test brúsenia zvarov pre KOVAL SYSTEMS, a. s.. Jednoduché nastavenie aj ovládanie. Brúsenie zvarov je namáhavé…

brúsenie a leštenie, Nordbo príslušenstvo,