Zváranie feasibility plechové skrine s Translas, Smooth robotics a Kemppi

Feasibility zvárania skríň vrátane odsávania splodín. Program si pripravili zvárači sami. Zváracieho cobota Ferco sme zapožičali do utorka. Uvidíme, čo sa im všetko podarí. Pozrite si aj posledné sekundy videa.

Na konci je skúška zvárania s odsávaním pozinkovaných plechov. Štandardne veľa dymu, extrémne toxického, horšie ako zváranie hlinníka. Na konci čistý vzduch.

Začíname ako štandard používať svetovú špičku v odsávaní cobotovým horákom, Translas Clear O2. Toto zariadenie vyrábajú v holandsku OEM aj pre mnohé známe značky.

Účinnosť odsávania je až 98%. Podstatne efektívnejšie ako priestorové odsávačky nad stolom. Taktiež má samočistiacu funkciu. Takže filter vydrží naozaj dlho. Horáky sú k dispozícii aj v manuálnom prevedení.

O výborné zvary sa stará oceňovaný zdroj Kemppi MasterMig 358.

Srdcom je však Smooth tool od Smooth Robotics. Tento softvér posunul možnosti zvárania cobotom na novú úroveň. Jednoduchosť používania a množstvo funkcii sú úžasné. Naučíte sa ním coboticky zvárať do 15-30 minút.

zváranie a plazma,

Súvisiace videá

HERN nové metódy zvárania s ...

Workshop a testy vo zvarovni HERN. Všeobecný nedostatok skúsených zváračov. Zváranie cobotom je silným trendom vo svete. Používanie…

zváranie a plazma,

Automotive aplikácia kovových klipov robotom ...

Od nového roka nastúpil do práce v automotive náš klipovací cobot. Doslova sa stal hneď obľúbený medzi kolegami…

automotive, injekčné vstrekovanie, kontrola kvality, stimba aplikácie, výmena nástrojov,

Feasibility brúsenie zvarov pre Koval ...

Úspešný feasibility test brúsenia zvarov pre KOVAL SYSTEMS, a. s.. Jednoduché nastavenie aj ovládanie. Brúsenie zvarov je namáhavé…

brúsenie a leštenie, Nordbo príslušenstvo,