Zváranie feasibility plechové skrine s Translas, Smooth robotics a Kemppi

Feasibility zvárania skríň vrátane odsávania splodín. Program si pripravili zvárači sami. Zváracieho cobota Ferco sme zapožičali do utorka. Uvidíme, čo sa im všetko podarí. Pozrite si aj posledné sekundy videa.

Na konci je skúška zvárania s odsávaním pozinkovaných plechov. Štandardne veľa dymu, extrémne toxického, horšie ako zváranie hlinníka. Na konci čistý vzduch.

Začíname ako štandard používať svetovú špičku v odsávaní cobotovým horákom, Translas Clear O2. Toto zariadenie vyrábajú v holandsku OEM aj pre mnohé známe značky.

Účinnosť odsávania je až 98%. Podstatne efektívnejšie ako priestorové odsávačky nad stolom. Taktiež má samočistiacu funkciu. Takže filter vydrží naozaj dlho. Horáky sú k dispozícii aj v manuálnom prevedení.

O výborné zvary sa stará oceňovaný zdroj Kemppi MasterMig 358.

Srdcom je však Smooth tool od Smooth Robotics. Tento softvér posunul možnosti zvárania cobotom na novú úroveň. Jednoduchosť používania a množstvo funkcii sú úžasné. Naučíte sa ním coboticky zvárať do 15-30 minút.

zváranie a plazma,

Súvisiace videá

Sme pripravení
na akékoľvek výzvy

V Stimbe sme pomocou kolaboratívnych robotov Universal robots našli riešenia na mnohé problémy automatizácie. Naše riešenia nájdete v rôznych odvetviach priemyslu, svojím prístupom sú často netradičné a prelomové. Prinášame robotiku bližšie k ľuďom.

Ak sa chcete o kolaboratívnej robotike dozvedieť viac, ozvite sa nám. Radi vám predstavíme vaše možnosti!

kontaktujte nás