Demo zváranie | 2 programy pripravené za 10-15 minút

Demo zváranie | 2 programy pripravené za 10-15 minút, ktoré si klient spravil sám = okamžitá objednávka od zákazníka!

Leví podiel na úspechu má super intuitívny a do hĺbky prepracovaný HW&SW od Smooth Robotics ApS a Kemppi MasterMig od VAW WELDING, s.r.o.

So Smooth tool od Smart robotics nemusíte vedieť prakticky nič o programovaní ani o robotoch. Po pár minútovom zaškolení zvládnete pripraviť aj komplexné zváracie programy.

A Kemppi MasterMig nenadarmo vyhráva zlaté medaile medzi zváračkami. Inteligentné, prepracované funkcie spravia dokonalé zvary už po krátkom a rýchlom nastavení.

€ | A dokonca šetria aj energiu. Inteligentnými funkciami sme znížili prúd z ca. 200A na 150A (synergia), resp. 125A (synergia + pulz).

Pri tomto deme sme použili menšieho skladového demo robota Universal Robots A/S UR16e na vyvýšenom podstavci. Väčšina aplikácii bude však používať jeho väčšieho brata UR16e.

Chcete vyskúšať zváranie kobotom aj u Vás? Dajte nám vedieť.

zváranie a plazma,

Súvisiace videá

Sme pripravení
na akékoľvek výzvy

V Stimbe sme pomocou kolaboratívnych robotov Universal robots našli riešenia na mnohé problémy automatizácie. Naše riešenia nájdete v rôznych odvetviach priemyslu, svojím prístupom sú často netradičné a prelomové. Prinášame robotiku bližšie k ľuďom.

Ak sa chcete o kolaboratívnej robotike dozvedieť viac, ozvite sa nám. Radi vám predstavíme vaše možnosti!

kontaktujte nás