úvod |Blog |industry 4.0 | Platforma UR+: označená “Best of 2017” Industriepreis 2017 v Nemecku – kategória “Služby”!

Platforma UR+: označená “Best of 2017” Industriepreis 2017 v Nemecku – kategória “Služby”!

Autor: Andrej Bielik

Publikované: 06/2/17

Expertná komisia INDUSTRIEPREIS 2017 (Nemecké priemyselné ocenenie) označila online ekosystém Universal Robots+ ako “BEST of 2017” v kategórii “Služby”. S týmto označením nezávislá porota sudcov pozostávajúcich z priemyselných expertov, profesorov a obchodných žurnalistov oceňuje prelomové priemyselné riešenia, ktoré kombinujú ekonomické a technologické použitia so sociálnymi a enviromentálnymi benefitmi. UR+ presvedčil expertnú porotu so svojou schopnosťou pomôcť špeciálne malým a stredným podnikom začať ľahko s automatizáciou a tak aj s Industry 4.0.

UR je veľmi potešený týmto ocenením a vidí ju ako ďalšie potvrdenie role UR ako pioniera poskytujúceho dôležitú službu celému priemyslu. UR+ je kľúčovým komponentom v “Do it yourself / Urob sám” stratégii. Toto cieli na značné zníženie prekážok automatizácie ďalším znížením ceny a komplexity implementácie. Robotické aplikácie sa musia stať jednoduchými a flexibilnými tak, aby ich každý vedel používať. So svojou online platformou vytvorilo UR virtuálny toolbox pre svojich partnerov a klientov, v ktorom nájdu všetko to čo potrebujú na vytvorenie najvhodnejšej plug & play robotickej aplikácie pre potreby ich spoločnosti.

Universal Robots+

Universal Robots+

Viac než jednoduchá Online Komunita

Od svojho vytvorenia Universal Robots+ sa stal významným eco-systémom pre developerov, distribútorov a konečných zákazníkov, v ktorom sa rodia, vyvíjajú a prezentujú aplikácie pre kolaboratívne robotické ramená UR3, UR5 a UR10. Online platforma sa skladá z 2 častí: Showroom prezentuje inovatívne koncové-efektory, príslušenstvo a softvérové riešenia; všetko sú to plug & play komponenty, ktoré garantujú hladkú integráciu s UR-robotmi. Naviac, UR ponúka obsiahlu podporu a marketingovú platformu pre developerov s bezplatným UR+ Developer Programom. Účastníci dostanú nielen bezplatnú technickú podporukeď vyvíjajú nové robotické príslušenstvo, ale taktiež benefitujú z prístupu k neustále sa rozširujúcej globálnej distribučnej a zákazníckej sieti. Súčasný rast eco-systému dokumentuje vysoký dopyt po tomto novom koncepte: Počet UR+ produktov v showroome sa zvýšil na 35 a pravdepodobne dosiahne 100 do konca roka 2017. Medzitým 260 developerov sa už zaregistrovalo do UR+ Developer Programu – počet ktorý narastie do konca roka asi na 400.

Mníchov – 31.máj 2017

V Stimbe aktívne používame viaceré komponenty zo showroomu a pripravované novinky. Podstránka Universal Robots+: https://www.universal-robots.com/plus/

Kontaktujte nás


  Ako dotknutá osoba týmto udeľujem súhlas prevádzkovateľovi, STIMBA, s. r. o., so sídlom Súvoz 1/1662, 911 01 Trenčín, IČO: 45 347 093, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, Oddiel: Sro, Vložka č.: 22443/R, e-mail: mosny@stimba.sk, telefón: +421 907 713 202 (ďalej len „Prevádzkovateľ), so spracúvaním svojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, e-mailová adresa a telefónne číslo, na účel priameho marketingu a propagácie výrobkov a služieb Prevádzkovateľa.

  Čestne vyhlasujem, že mám viac ako 16 rokov.

  Som si vedomá/ý, že poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracúvaním je dobrovoľné. Súhlas môžem kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu Prevádzkovateľa alebo e-mailovú adresu Prevádzkovateľa. Prevádzkovateľ ma informoval v súlade s GDPR (viac TU)

  SúhlasímNesúhlasím

  Ing. Michal Mosný

  MD / Konateľ spoločnosti

  +421 907 713 202 mosny@stimba.sk

  Ing. Andrej Bielik

  prokurista, robotika

  +421 907 414 389 bielik@stimba.sk