úvod |Video | Universal Robots pomáha spoločnosti Betacom rozsvietiť Nový Zéland

Universal Robots pomáha spoločnosti Betacom rozsvietiť Nový Zéland

Novo Zélandský výrobca vonkajšieho osvetlenia investoval do robotickej technológie, aby  zabezpečil, že zostane v popredí v oblasti hospodárskej súťaže. Spoločnosť založená v roku 1988, Betacom Limited navrhuje, vyrába a montuje širokú škálu cestných, plošných a tunelových osvetľovacích výrobkov, ktoré sa predávajú po celom Novom Zélande a Austrálii. Spoločnosť je 3500 m štvorcových veľké výrobné a produktovo dizajnové zariadenie nachádzajúce sa v meste Christchurch. Využíva mnoho technológií aby zabezpečila najvyššiu kvalitu výrobkov, ktoré dodáva svojim zákazníkom.

Nakoľko spoločnosť Betacom chcela zvýšiť svoju úroveň automatizácie tak vyhľadala pomoc, rady a konzultácie projektovej strojárskej skupiny Design Energy. Hľadanie cenovo dostupného a flexibilného riešenia netrvalo dlho, pretože tím Design Energy situáciu rýchlo vyriešil zavedením UR10 robota, ktorý je vyvinutý a vyrábaný spoločnosťou Universal Robots, lídrom v novom priemyselnom trhu spolupráce robotiky. UR10 bol nasadený prevziať úlohy špecializovanej výrobnej linky a podporiť väčší objem výroby. Vylepšená automatizácia umožnila Betacomu pokryť nové vysoko objemné pracovné miesta s bezkonkurenčnou presnosťou v dôsledku zvýšenej objednávky pre svoju novú radu LED pouličného osvetlenia z mestských výborov po celej krajine.

Vo videu UR10 používa viac-hlavový vákuový gripper, premiestni základnú elektronickú dosku zo stojana a umiestni ju na hlinníkový odliatok. Robot následne zdvihne 6 LED šošoviek a položí ich na základnú dosku. Finálny krok je zdvihnutie pneumatického uťahováku s automatickým podávaním skrutiek a prišróbovaním šošoviek a základnej dosky k hlinníkovému odliatku.

elektronika
Všetky videá
automotive
balenie
e-Series
elektronika
gravírovanie
injekčné vstrekovanie
kamera
kontrola kvality
kvalita
leštenie
letecký priemysel
machine learning
manipulácia
montáž
nanášanie farby
nanášanie lepidla
návratnosť investície
obaly
obsluha CNC
odihlovanie
ohraňovací lis
OnRobot
optoforce
PAL.co
paletizácia
Pickit
potravinársky priemysel
prezentácie
Stimba aplikácie
výskum a vývoj
zdravotníctvo
zváranie a plazma

Ekom | obsluha CNC | kolaboratívny robot Universal robots UR10e

Ekom Piešťany je popredný slovenský výrobca dentálnych a ...

kontrola kvality
obsluha CNC
Stimba aplikácie

Bauer | obsluha CNC | ozubené kolesá a pastorky s UR10e

Bauer Gear Motor je popredný svetový výrobca motorov a prevodoviek (...

automotive
e-Series
obsluha CNC
Stimba aplikácie

Kontaktujte nás


  Ako dotknutá osoba týmto udeľujem súhlas prevádzkovateľovi, STIMBA, s. r. o., so sídlom Súvoz 1/1662, 911 01 Trenčín, IČO: 45 347 093, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, Oddiel: Sro, Vložka č.: 22443/R, e-mail: mosny@stimba.sk, telefón: +421 907 713 202 (ďalej len „Prevádzkovateľ), so spracúvaním svojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, e-mailová adresa a telefónne číslo, na účel priameho marketingu a propagácie výrobkov a služieb Prevádzkovateľa.

  Čestne vyhlasujem, že mám viac ako 16 rokov.

  Som si vedomá/ý, že poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracúvaním je dobrovoľné. Súhlas môžem kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu Prevádzkovateľa alebo e-mailovú adresu Prevádzkovateľa. Prevádzkovateľ ma informoval v súlade s GDPR (viac TU)

  SúhlasímNesúhlasím

  Ing. Michal Mosný

  MD / Konateľ spoločnosti

  +421 907 713 202 mosny@stimba.sk

  Ing. Andrej Bielik

  prokurista, robotika

  +421 907 414 389 bielik@stimba.sk