Pally paletizačný softvér

Pally od nórskej spoločnosti Rocketfarm tvorí srdce nášho paletizačného cobota Palco z Trenčína. Je to najpokročilejší systém paletizácie pre kolaboratívne roboty nepretržite vyvíjaný od roku 2017. Dokonale odladený a s vynikajúci Pallet builderom.

Komplexná paletizácia jednoducho

Pally je paletizačný URcap navrhnutý tak, aby bol hladký, flexibilný a rýchlo sa inštaloval. Automatizujte paletizáciu pomocou nášho softvéru. Ľahko zvláda zmeny vo výrobe a nevyžaduje si žiadne prestoje.

So softvérom Pally je váš projekt paletizácie spustený za jeden deň.

Spoločnosti po celom svete integrovali softvér Pally na paletizáciu. So skvelou spätnou väzbou a ešte lepšími výsledkami. Naša sieť partnerov sa rozprestiera po celom svete (a Stimba je partnerom v SR). To znamená, že môžete nakupovať v Stimba a získať aj podporu pre implementáciu (ak ju potrebujete).

Dokážeme rýchlo určiť, či robot UR dokáže paletizovať vaše výrobky. Vytvorili sme výkonný simulačný nástroj, ktorý vytvára videosimuláciu vášho paletizovania.

To nám umožňuje potvrdiť váš projekt. Zatiaľ je to bezplatné. Vyžiadajte si simuláciu v Stimba.

Spoločnosť Rocketfarm sa špecializuje na vývoj softvéru pre univerzálne roboty. Má certifikát UR+ a je odporúčaná spoločnosťou UR.

Video

Pally – rýchla ukážka paletizačného SW pre UR10

Áno, je to takto jednoduché. Pally je pokročilý paletizačný softvér pre Universal robots UR10, UR10e a UR16e. Nový layout si vytvoríte presne ako na videu. Fyzická inštalácia je tiež veľmi jednoduchá.

V Stimba pripravíme vhodnú podstavu, všetky snímače, grippre, periférie, dopravníky, vertikálne posuvnú podstavu – všetko podľa potreby a to do s dodávkou už od 4 týždňov a inštaláciou už od 2 dní vrátane školenia a odlaďovania (podľa typu a rozsahu zadania) viac info www.palco.stimba.sk